Webizodes mobizodes

NA TEORETICKOU OBJEDNÁVKU SOUČASNÉHO TRHU VYJÁDŘENOU HLASEM - VIZ NÍŽE - GURU WEBOVÝCH A MOBILNÍCH SERIÁLŮ Franka Chindamoa PŘIPRAVUJEME WEBOVÝ SERIÁL Dámi nedámi.
Když sledujeme televizi, dáváme jí 30 - 60 minut. Ale na malé internetové obrazovce nebo mobilním telefonu lidé neoslovuje nic, co má více jak 3 - 5 minut.
ANO, NĚCO S TAKHLE DLOUHÝMI EPIZODAMI PŘIPRAVUJEME.
Jedna z nejdůležitějších věcí, kterým musí scénárista porozumět, je, že čím větší je obrazovka, tím může být jemnější. Čím menší je však obrazovka, tím víc musí být šokující, přesvědčivý a svérázný. Tomu, co by bylo úplně mimo pro televizní seriál, se strašně dobře daří na malé obrazovce.
ANO, BUDE TO ŠOKUJÍCÍ A SVÉRÁZNÉ A Z TELEVIZE NÁS S TÍM VYHODILI.
Pokud jste nezávislou společností, máte svobodu produkovat původní obsah a doufat, že se stane hitem v podobě mobizod nebo webizod nebo přeroste do televize nebo do kina.KDYBY TO NĚKAM PŘEROSTLO, NEBRÁNILI BYCHOM SE.
Stát se televizním scénáristou je velmi náročné, protože na konec někdo bude muset dát miliony dolarů na váš scénář, aby se dostal do televize. Ale s tímto (myšleny mobizody a webizody), musí někdo investovat tisíce dolarů do vašeho psaní, aby mohlo být natočeno.
ANO, INVESTUJEME V ŘÁDU TISÍCŮ DOLARŮ, ALE HNED NA DOLNÍ HRANICI :-)
VÍCE, POKUD SE TO POVEDE A ŠOK BUDE OPRAVDOVÝ.

Žádné komentáře:

Okomentovat